Wybierz lokalizację:

Informacje o wynajmie:

Marek Ulanecki

Marek Ulanecki
Leasing Manager
T: +48 71 712 72 72
E: marek.ulanecki@vastint.eu

Deweloper:

Vastint

Vastint Poland Sp. z o.o.
Żwirki i Wigury 18a
02-092 Warszawa
T: +49 22 820 91 51
E: info.poland@vastint.eu
www.vastint.eu

Rzecznik:

Ewa Łydkowska Marketing Manager
M: +48 512 647 286
E: ewa.lydkowska@vastint.eu

Kompleks

Business Garden to kompleks biurowy oferujący 117 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej. Dziewięć budynków biurowych wraz z pawilonem restauracyjnym i otaczającym ogrodem zajmie powierzchnię 7 hektarów.

Certyfikat LEED Platinum

Przyjazne środowisku rozwiązania i ekologiczne materiały budowlane. Oszczędność wody i energii elektrycznej połączona z bardzo efektywnym systemem HVAC wspomaganym przez inteligentny systemem zarządzania budynkiem.

Ogród

Miejsce idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku, ale też do pracy. Przestrzeń pomiędzy biurowcami Business Garden to coś więcej niż tylko skwer z trawą. To żywa i funkcjonalna część kompleksu.

Wnętrza

Powierzchnie biurowe zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach najemców. Doskonale doświetlone i łatwe w aranżacji przestrzenie. Inspirujące otoczenie z pewnością podniesie komfort codziennej pracy.

Dla najemców

Kompleks oferuje szereg udogodnień dla najemców. W pierwszej kolejności zostanie uruchomiony pawilon restauracyjny w centralnej części ogrodu. W najbliższych planach jest m.in. otwarcie przedszkola i placówki medycznej.