Wybierz lokalizację:

Informacje o wynajmie:

Anna Szmilewska

Anna Szmilewska
Senior Leasing Manager
T: +48 22 370 14 44
E: anna.szmilewska@vastint.eu

Karolina Pawłowska

Karolina Pawłowska
Leasing Manager
T: +48 22 370 14 44
E: karolina.pawlowska@vastint.eu

Deweloper:

Vastint

Vastint Poland Sp. z o.o.
Żwirki i Wigury 18a
02-092 Warszawa
T: +48 22 820 91 51
E: info.poland@vastint.eu
www.vastint.eu

Rzecznik:

Ewa Łydkowska Marketing Manager
M: +48 512 647 286
E: ewa.lydkowska@vastint.eu

Business Garden Warszawa otwarty

Pierwszy etap kompleksu Business Garden, flagowej inwestycji firmy SwedeCenter, został otwarty.
03.07.2013

"Czekałem na ten moment ponad 13 lat!" - powiedział podczas uroczystości otwarcia Roger Andersson. "Business Garden to wyjątkowa inwestycja, która wyróżnia się na tle innych obiektów w Warszawie i w kraju. Kompleks został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i w modelowy sposób pokazuje, jak można stworzyć wygodne i efektywne środowisko pracy i przyjazne miejsce spotkań i odpoczynku."

Business Garden docelowo składać się będzie z 7 budynków usytuowanych na działce o powierzchni 6 hektarów, z których aż 60% stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Integralną częścią kompleksu biurowego jest Sound Garden Hotel i Good Comapny Restaurant.

"Jako osoba reprezentująca hotel muszę przede wszystkim pogratulować SwedeCenter koncepcji hotelu Sound Garden Hotel i podziękować za jej wdrożenie firmie Legend Hotels & Spa, która zarządza również Mera Hotel & Spa w Sopocie." - powiedział Miłosz Stanisławski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Sound Garden Hotel.

Jest to pierwszy hotel samoobsługowy w Warszawie, a to oznacza, że goście sami dokonują rezerwacji on-line, meldują się w elektronicznych kioskach i nie mają potrzeby stać w kolejce aby się wymeldować, gdyż  „check-out” odbywa się automatycznie.

O nowoczesnym, innowacyjnym i stworzonym dla bizensu koncepcie otwartej w Business Garden restauracji opowiadał Marcin Burzyński, Prezes Good Company Restaurant. "Naszym celem było stworzenie dla Państwa atmosfery, w której na chwilę oderwiecie się od swoich obowiązków słuzbowych i skupicie na jedzeniu, na dobrych, zdrowych i prostych potrawach, na świeżo wyciskanych sokach i zapachu aromatycznej mocnej kawy."

Wieczór uświetnił występ Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie, która w trakcie koncertu wykonała standardy muzyki filmowej i rozrywkowej. Owacjami przyjęty został brawurowy występ wirtuoza skrzypiec – Bogdana Kierejsza.


« Powrót

Aktualności

17.04.2018

Vastint Poland podpisała umowę najmu 1 566 m2 powierzchni biurowej w Business Garden w Warszawie z firmą Continental Opony Polska, oddziałem koncernu...czytaj więcej »

01.02.2018

Vastint podpisał umowę najmu powierzchni z firmą Zdrofit, prowadzącą sieć fitness klubów na terenie Warszawy. Klub fitness planowany w kompleksie...czytaj więcej »