Wybierz lokalizację:

Informacje o wynajmie:

Magdalena Makuch

Magdalena Makuch
Leasing Manager
M: +48 510 923 642
T: +48 61 639 75 75
E: magdalena.makuch@vastint.eu

Deweloper:

Vastint

Vastint Poland Sp. z o.o.
Żwirki i Wigury 18a
02-092 Warszawa
T: +48 22 820 91 51
E: info.poland@vastint.eu
www.vastint.eu

Rzecznik:

Ewa Łydkowska Marketing Manager
M: +48 512 647 286
E: ewa.lydkowska@vastint.eu

itelligence nowym najemcą w Business Garden Poznań

Podpisano umowę najmu ok. 1.200 m2 powierzchni biurowej z firmą itelligence, oferującą renomowane rozwiązania SAP oraz świadczącą usługi outsourcingu IT dla klientów na całym świecie. Działalność w nowej siedzibie najemca planuje rozpocząć w lipcu tego roku.
14.05.2015

„Wynajem nowej powierzchni w Business Garden w Poznaniu jest następstwem naszego intensywnego rozwoju. Od lat odnotowujemy nie tylko wzrost przychodów, ale z roku na rok zwiększamy zatrudnienie. Decyzję o  nowym, większym biurze podjęliśmy w zeszłym roku. Chcemy zapewnić naszym pracownikom wysoki standard i bardzo dobre warunki pracy. Nowe biuro pozwoli nam na przeniesienie części osób z naszego data center w Tarnowie Podgórnym. W Business Garden mieścić się będzie biuro zarządu, administracja, sprzedaż i marketing, service-desk, dział konsultingu i wsparcia aplikacyjnego SAP oraz dedykowany zespół dla klienta niemieckiego”. – powiedział Krzysztof Witczak, prezes zarządu, itelligence  sp. z o.o.
 
„Business Garden Poznań zapewnia wyważone połączenie funkcji biurowych z dostępem do istotnych usług towarzyszących, rekreacji i wypoczynku. Jednak najbardziej wyróżniającym elementem naszych parków biznesowych jest ponad przeciętny udział terenów zielonych. Niewiele projektów komercyjnych w naszym kraju może pochwalić się tak dużą powierzchnią starannie zaaranżowanych ogrodów. Dlatego jestem przekonany, że przestrzeń biurowa z otaczającym ogrodem będzie wspierać rozwój biznesu oraz zapewni pracownikom naszego najemcy przyjazne i wygodne miejsce pracy”. - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.  
 
Kompleks biurowy, zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie, jest jednym z trzech parków biznesowych realizowanych pod marką Business Garden przez Vastint w Polsce.  Docelowo będzie obejmował 9 budynków o łącznej, planowanej powierzchni 80.000 m2. Oddany na początku tego roku pierwszy etap inwestycji oferuje 42.000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. 
 
W oddanych budynkach powstanie szereg udogodnień i punktów usługowych dla najemców, m.in sale konferencyjne, kantyna, placówka medyczna i inne. W kompleksie także zostanie wdrożony nowatorski program „Hospitality”, który obejmuje bogaty kalendarz imprez oraz dobór pakietów usług i monitorowanie jakości świadczeń zgodnie z oczekiwaniami najemców.
 
Kameralna zabudowa kompleksu w otoczeniu zieleni została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne zgodne z wymogami certyfikacji LEED. Projekt posiada pre-certyfikację LEED Gold, jednakże, intencją dewelopera jest uzyskanie ostatecznej certyfikacji na poziomie wyższym, tj. platynowym.  
 
Inwestorem i deweloperem projektu jest spółka Vastint Poland, należącą do Property Division Grupy Inter IKEA. Kompleks Business Garden jest jednym z dwóch projektów firmy. Kolejną planowaną inwestycją w Poznaniu jest osiedle Portowo, położone przy ul. Starołęckiej nad Wartą.  
 
 


« Powrót

 

 

 

 

 

Aktualności

03.07.2018

Bank Zachodni WBK renegocjował umowę najmu w Business Garden Poznań i powiększył swoje biuro, dzięki czemu zajmuje obecnie ponad 14 750 m2 i jest...czytaj więcej »

10.04.2018

Vastint Poland podpisał trzy umowy najmu powierzchni biurowej w Business Garden Poznań. Do grona najemców tego innowacyjnego kompleksu dołączyła...czytaj więcej »