Wybierz lokalizację:

Informacje o wynajmie:

Magdalena Makuch

Magdalena Makuch
Leasing Manager
M: +48 510 923 642
T: +48 61 639 75 75
E: magdalena.makuch@vastint.eu

Deweloper:

Vastint

Vastint Poland Sp. z o.o.
Żwirki i Wigury 16b
02-092 Warszawa
T: +48 22 820 91 51
E: info.poland@vastint.eu
www.vastint.eu

Rzecznik:

Ewa Łydkowska Marketing Manager
M: +48 512 647 286
E: ewa.lydkowska@vastint.eu

Business Garden Poznań

Innowacyjny kompleks biurowy zaprojektowany z myślą o stworzeniu wygodnego i inspirującego środowiska pracy.

Odkryj go dla swojej firmy!
10.02.2020

Miele nowym najemcą w Business Garden Poznań

Vastint Poland podpisał umowę najmu 3 400 m2 z firmą Miele, znanym producentem sprzętu gospodarstwa domowego, w kompleksie Business Garden Poznań. W nowej siedzibie Miele otworzy centrum usług wspólnych o profilu finansowym. czytaj więcej »
03.07.2018

BZ WBK powiększa swoją siedzibę w Business Garden Poznań

Bank Zachodni WBK renegocjował umowę najmu w Business Garden Poznań i powiększył swoje biuro, dzięki czemu zajmuje obecnie ponad 14 750 m2 i jest największym z najemców w kompleksie.czytaj więcej »
10.04.2018

Kompleks przyciąga kolejnych najemców

Vastint Poland podpisał trzy umowy najmu powierzchni biurowej w Business Garden Poznań. Do grona najemców tego innowacyjnego kompleksu dołączyła firma Homag Polska, Zodiak Gym, która w nowej lokalizacji latem tego roku planuje otwarcie klubu Befit oraz sieć sklepów dyskontowych z branży spożywczej. Łącznie wynajęto blisko 3 000 m2 powierzchni biurowej. czytaj więcej »
30.10.2017

Wysyp umów najmu w Business Garden Poznań

Vastint Poland podpisał pięć umów najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Pierwsze trzy zostały zawarte z nowymi najemcami - firmą John Deere, Provident Polska i PORR S.A. Kolejne dwie, dotyczą ekspansji i zostały podpisane z obecnymi najemcami - firmą GSK oraz Capgemini. Łącznie wynajęto 3 130 m2 powierzchni biurowej. czytaj więcej »
11.06.2017

26.06.2017 - oddawania krwi

Jak co roku zaprosiliśmy do Business Garden Poznań Krwiobus RCKIK. Podaruj krew, uratuj życia. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy w poniedziałek, 26 czerwca. Ostatni "pacjenci" będą przyjmowani o godzinie 14:00. Mamy nadzieję, że większość z was będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu!czytaj więcej »
21.05.2017

03.06.2017 - Dzień Dziecka w Business Garden Poznań

Wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK i firmą GSK serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w sobotę, 3 czerwca br. w godzinach 10:00 - 13:00. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, gry na świeżym powietrzu, zajęcia artystyczne, hot dogi i watę cukrową! Miejsce: Ogród Business Garden. Czekamy na was!czytaj więcej »
03.10.2016

Kolejni najemcy w Business Garden

Vastint Poland podpisał dwie umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Nowym najemcą została międzynarodowa firma farmaceutyczna GSK, która wynajęła ponad 2.000 m2 powierzchni dla rosnącego Centrum Usług Biznesowych GSK IT. Ponadto, obecny najemca Bank Zachodni WBK zdecydował się na powiększenie przestrzeni biurowej o dodatkowe 770 m2. czytaj więcej »
03.12.2015

Capgemini wybiera Business Garden

Vastint informuje o podpisaniu umowy najmu 600 m2 powierzchni biurowej z firmą Capgemini w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Nowe biuro będzie miejscem pracy specjalistów, zajmujących się tworzeniem indywidualnych rozwiązań IT dla renomowanych klientów firmy. czytaj więcej »
02.10.2015

Bank Zachodni WBK to become new tenant at Business Garden Poznań

Vastint Poland podpisał umowę najmu 11 500 m2 powierzchni biurowej z Bankiem Zachodnim WBK. Nowy najemca kompleksu Business Garden Poznań rozlokowany będzie w dwóch z czterech budynków stanowiących pierwszy etap inwestycji. czytaj więcej »
15.09.2015

Cztery budynki poznańskiego Business Garden z LEED Platinum

Vastint Poland otrzymał certyfikaty LEED Platinum dla czterech budynków pierwszego etapu Business Garden w Poznaniu. Dotychczas projekt posiadał pre-certyfikatem LEED Core & Shell Gold przyznany na etapie projektowania, jednak odpowiednio dobrane materiały oraz wdrożone w trakcie realizacji rozwiązania techniczne pozwoliły na uzyskanie ostatecznej certyfikacji na poziomie wyższym. czytaj więcej »
29.06.2015

ADM nowym najemcą w Business Garden

Vastint podpisał umowę najmu 1.300 m2 powierzchni z opcją dalszej ekspansji z firmą Archer Daniels Midland (ADM), która jest jednym z największych światowych koncernów w branży przetwórstwa rolno-spożywczego. Nowy najemca Business Garden Poznań planuje otwarcie nowego centrum usług finansowo-administracyjnych, obsługującego rynek europejski. czytaj więcej »
14.05.2015

itelligence nowym najemcą w Business Garden Poznań

Podpisano umowę najmu ok. 1.200 m2 powierzchni biurowej z firmą itelligence, oferującą renomowane rozwiązania SAP oraz świadczącą usługi outsourcingu IT dla klientów na całym świecie. Działalność w nowej siedzibie najemca planuje rozpocząć w lipcu tego roku. czytaj więcej »
08.04.2015

Zakończono budowę kompleksu Business Garden

Vastint Poland informuje o zakończeniu realizacji pierwszego etapu kompleksu biurowego Business Garden w Poznaniu. Wraz z oddaniem inwestycji poznański rynek nieruchomości wzbogaci się o 42 000 m2 powierzchni biurowej i usługowej z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. czytaj więcej »
08.12.2014

Business Garden na ostatniej prostej

Ogród to istotny i charakterystyczny element kompleksu Business Garden, który ma nim być nie tylko z nazwy. Aktualnie trwa jego urządzanie. W ostatnich tygodniach dostarczono kilkanaście tysięcy roślin, które zostaną posadzone na obszernym dziedzińcu kompleksu oraz na powierzchniach dachowych. Ostateczne zakończenie prac na terenie ogrodu nastąpi do końca grudnia br. czytaj więcej »
21.03.2014

Budowa Business Garden Poznań przekroczyła półmetek

Prace budowlane Business Garden Poznań osiągnęły półmetek. Ten ważny krok milowy został poprzedzony tradycyjnym zawieszeniem wiechy, które miało miejsce w styczniu tego roku. Realizowany obecnie pierwszy etap inwestycji dostarczy 42 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej i usługowej. Planowany termin ukończenia prac to przełom tego roku.czytaj więcej »
30.09.2013

Business Garden Poznań rośnie w górę

Kompleks Business Garden, usytułowany przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu, nabiera kształtów. W tym tygodniu zakończona została konstrukcja żelbetowa pierwszego z czterech biurowców. Ostateczne zamknięcie stanu surowego nastąpi w ciągu najbliższych czterech miesięcy. Zgodnie z harmonogramem, pierwszy etap inwestycji, obejmujący 42 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, zostanie otwarty na początku 2015 roku.czytaj więcej »
23.05.2013

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Business Garden

W dniu dzisiejszym wmurowano kamień węgielny pod Business Garden Poznań, nowoczesny park biznesowy zlokalizowany w sąsiedztwie ulicy Marcelińskiej i Bułgarskiej w Poznaniu. czytaj więcej »
14.02.2013

Precertyfikacja LEED Gold dla Business Garden Poznań

Business Garden Poznań otrzymał precertyfikację LEED Gold, przyznawaną przez USGBC. Jest to pierwszy park biznesowy i druga inwestycja w Poznaniu, która otrzymała taką certyfikację.czytaj więcej »
21.09.2011

Wydano pozwolenie na budowę Business Garden Poznań

To już drugie z trzech przedsięwzięć SwedeCenter realizowanych pod marką Business Garden. Trwa budowa warszawskiego projektu; kolejny, po poznańskim, kompleks o analogicznej zabudowie powstanie we Wrocławiu. czytaj więcej »